Кіберполіція припинила діяльність понад 30 піратських ресурсів


Операція "Пірати" була спрямована на виявлення і припинення протиправної діяльності у сфері інтелектуальної власності

Про це заявив начальник Департаменту кіберполіції Сергій Демедюк, повідомляє прес-служба Нацполіції. Об этом сообщает politikan.in.ua со ссылкой на СМИ.

Працівники кіберполіції припинили діяльність більше 30 піратських онлайн-кінотеатрів, йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за матеріалами кіберполіції було розпочато 19 кримінальних проваджень у сфері порушення прав інтелектуальної власності, з них – 4 особам вже повідомлено про підозру.

Наголошується, що під час операції "Пірати" викрито двох братів у створенні ряду піратських ресурсів. Щодня їх ресурси відвідувало понад 100 тис. громадян, а доходи від реклами сягали $2 тис. щомісячно.

Зазначається, на Львівщині припинено діяльність 13 піратських ресурсів, які створив місцевий мешканець. Основним заробітком для нього було підтримання роботи цих ресурсів для розміщення на них платної реклами.

На території Донецької, Чернівецької та Миколаївській області працівники кіберполіції задокументували діяльність осіб, які протягом тривалого часу встановлювали та налаштовували обладнання для незаконної ретрансляції тисячі російських телеканалів, заборонених в Україні, йдеться у повідомленні.

  • Нагадаємо, в перші дні операції "Пірати" працівники департаменту кіберполіції припинили діяльність чотирьох піратських інтернет-ресурсів: kinogo.co.ua, uafilm.top, ukrfilm.top і kino-hd.top.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/05/13/kiberpoliciya_prypynyla_diyalnist_ponad_30_piratskykh_resursiv”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя