Луценко заявив, що в американські вибори з України втручалися громадяни США

Глава ГПУ Юрій Луценко 
Глава ГПУ Юрій Луценко


Генпрокурор наголосив, що оцінку таким діям мають давати американські правоохоронці Об этом сообщает 56kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.Генпрокурор Юрій Луценко визнає, що втручання у вибори президента США в 2016 році з території України були, але воно здійснювалося американськими громадянами.


«Я користуюся можливістю, я це заперечую (українське втручання, — ред.), моя точка зору, що втручання в американські вибори було з території України, але посадовими особами та громадянами Сполучених Штатів Америки, які займали ту чи іншу посаду на нашій території», — сказав Луценко у вівторок, 14 травня.


За його словами, такі особи залучали до кампанії з дискредитації одного з кандидатів у президенти США громадян України, «які були фаворитами посольства Сполучених Штатів».


У той же час, Луценко підкреслив, що оцінку таким діям повинні давати правоохоронці США.
Нагадаємо, в середині 2017 року в Білому домі заявили, що українське посольство у Вашингтоні під час виборчої кампанії 2016 року допомагало Демократичній партії США, від якої балотувалася Гілларі Клінтон.


Додайте «ГЛАВКОМ» в свої обрані джерела ⟶

Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/lucenko-zayaviv-shcho-v-amerikanski-vibori-z-ukrajini-vtruchalisya-gromadyani-ssha--593583.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя