Ефектно! Та чи буде ефективно? Український уряд встановив рекорд Європи

​Новий Кабінет міністрів України на чолі з наймолодшим за історію країни 35-річним прем’єром Олексієм Гончаруком став наймолодшим в Європі.​

Середній «вік Кабміну» — 39 років. Найбільш близький за цим показником до українського Кабінету міністрів знаходиться уряд Вірменії, де середній вік чиновників становить близько 40 років, передають Патріоти України з посиланням на "Німецьку хвилю".
Об этом сообщает ganzya-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

При цьому нові українські чиновники молодше на шість — десять років своїх колег з Білорусі, Фінляндії та країн Балтії, і на 20 років — чиновників Іспанії та Португалії. Видання підрахувало, що віце-прем’єр, міністр цифровий трансформації Михайло Федоров (28 років) вдвічі молодший за уряду Франції з показником середнього віку чиновників в 56 років.
У зв’язку з цим видання наводить думку німецького політолога Андре Гертеля, який хоч і вважає, що таке омолодження влади відповідає запиту українського суспільства і дає шанси на нову динаміку реформ, але зазначає, що Кабміну Гончарука добре було б заручитися підтримкою декількох досвідчених «державних мужів» з хорошим адміністративним досвідом. «Існує досить високий ризик, що анонсовані швидкі реформи будуть впроваджуватися непрофесійно», — зазначив він і звернув увагу на те, що в команді Зеленського «все робиться переважно для зовнішнього ефекту».

Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/efektno-ta-chy-bude-efektyvno-ukrainskyi-uriad-vstanovyv-rekord-ievropy-293956.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя