Держгеослужбу може очолити юрист із компанії Злочевського

Держгеослужбу може очолити юрист із компанії Злочевського
«Повне кадрове перезавантаження» в дії Об этом сообщает city-pages.in.ua со ссылкой на СМИ.


На посаду голови Державної геологічної служби, яка видає компаніям дозвільні документи на розробку українських надр, претендує голова юридичного відділу служби Христина Браіловська, яка працювала в компанії «Інфокс» Миколи Злочевського.


Про це повідомляє «Капітал» в матеріалі «Олігархи заводять свою людину до Державної служби геології і надр».


Христина Браіловська розпочала свою кар’єру на держслужбі у 2012 році з посади радника Олега Проскурякова, колишнього міністра екології та природних ресурсів України в уряді Миколи Азарова, після чого очолила юридичний департамент Держгеонадр.


Як вказується в матеріалі, стрімке кар’єрне зростання пов’язували із безпосереднім впливом Миколи Злочевського.


Під час роботи в Службі, без конкурентних процедур спецдозволи на розробку надр отримали такі компанії, як «Бурісма» Миколи Злочевського, «Укрнафта» Ігоря Коломойського, «АЕСУ» Геннадія Буткевича і компанія «Голден Дерік» (Іст Юуроп Петролеум), яку ЗМІ пов’язують з бізнесменом Павлом Фуксом.


При цьому, як зазначається в матеріалі, для видачі ліцензій компаніям олігархів у Держгеослужбі була організована схема відмови з порушеннями власних процедур, після чого суди видавали спецдозволи на розробку надр без конкурсу.


«Схема будувалася в такий спосіб. Формальна, що суперечила законодавству відмова Держгеонадр давала право надрокористувачу звернутися в суд. Суд, натомість, законно виносить рішення про неправомірні дії Держгеонадр і видає надрокористувачу спецдозволи на видобуток корисних копалин», — зазначено в матеріалі.


Як повідомлялося, днями Володимир Зеленський доручив провести «повне кадрове перезавантаження» в шести найбільш корупційних держорганах, в тому числі в Держгеослужбі.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/derzhgeosluzhbu-mozhe-ocholiti-yurist-z-kompaniji-zlochevskogo-622922.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя