Наступного тижня ми плануємо масштабний обмін полонених, – Пристайко

Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що наступного тижня планується масштабний обмін полонених. Про це він сказав в ефірі програми «Право на владу», передає Громадське. Об этом сообщает balashov.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 2019.08.470х200
WordPress Slideshow

«Ви бачите, що нам вдалося обміняти наших людей. Найближчим часом я сподіваюсь, це буквально наступного тижня, ми плануємо ще більш масштабний обмін», – заявив міністр.

За словами Вадима Пристайка, «формула Штайнмаєра» – це частина процесу, який започаткував президент Зеленський.

«Час від часу ми жартуємо, що це «план Зеленського». У загальних рисах – це спроба дотягнутися до народу, який залишився за лінією дотику, відновити мости, припинити стріляти, розвести війська, почати виплачувати в повному обсязі пенсії, повернути бранців, які сидять за ґратами в Росії, окупованому Криму, на непідконтрольному Донбасі», – сказав міністр.

Нагадаємо, 7 вересня в Україну в рамках обміну повернулися 35 осіб, серед яких – 24 полонені моряки та політв’язні Сенцов, Кольченко, Балух, Сущенко, Карпюк, Клих, Гриб, Євген та Артур Панови, Бекіров та Сизонович. Україна у свою чергу також видала Росії 35 осіб.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/10/04/nastupnogo-tyzhnya-my-planuyemo-masshtabnyj-obmin-polonenyh-prystajko”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя